Torba na zakupy

🇬🇧 Made in the w Wielkiej Brytanii - Worldwide Dostawa 🌎

aktualności

Dotyki i zakazy kosmetyków naturalnych i organicznych, makijażu i pielęgnacji skóry

Niezależnie od tego, czy jest to pasta do zębów, dezodorant, fundament, szminka czy perfumy, nie ma żadnego zaprzeczenia Większość z nas ma rutynę piękności Niż zawiera długą listę różnych produktów mających na celu poprawę naszego wyglądu i ogólnej higieny.

W rzeczywistości Typowy konsument używa średnio 10 różnych produktów do pielęgnacji osobistychTeraz, dlaczego ta statystyka powinna nas dotyczyć? Z pewnością nie jest to sprzeczne z prawem, aby dbać o swój wygląd, prawda?

Niefortunna prawda, jeśli chodzi o twoje codzienne produkty kosmetyczne i opieki osobistej, jest to, że te 10 różnych produktów będą faktycznie Około 126 różnych składników chemicznych dziennie

Ekspozycja chemiczna i toksynowa w naszym dniu i wieku jest nieunikniona, znacznie zwiększasz tę ekspozycję Przy każdym niezdrowym produkcie kosmetycznym, którego używasz wielokrotnie.

Sam, że tusz do rzęs może nie mieć wystarczająco wysokiego procentu toksyn, aby wzbudzić obawy, ale raz W połączeniu z obraniem innych produktów, niebezpieczeństwa stają się dość prawdziwe.

Nigdy nie ma złego czasu na rozpoczęcie kształcenia się na składnikach ukrytych w codziennej rutynie piękności, a także możliwe obawy dotyczące zdrowia, które zostały powiązane z tymi chemikaliami.

Chemikalia w kosmetykach mogą szkodzić zdrowiu

Badania pokazały to Długotrwała ekspozycja na wiele chemikaliów i metali ciężkich W kosmetykach, takich jak smoła węglowa, aluminium i prowadzenie mogą zwiększyć ryzyko dla chorób, takich jak choroba Alzheimera, uszkodzenia mózgu, zakłócenia hormonalne, kwestie płodności, raka i nieprawidłowości układu nerwowego, tylko po to, by wymienić kilka.

Na szczęście nasi ciała mająnkredible uzdrawiania I często, zastępując toksyczne produkty na bardziej naturalne, organiczne alternatywy są naprawdę wszystkim, aby odwrócić wszelkie wcześniejsze uszkodzenia.

Chociaż wielu konsumentów jest przynajmniej częściowo świadomy, że w branży kosmetyków potrzebna jest bardziej rygorystyczne regulacje, Największa przeszkoda wydaje się wiedzieć, gdzie i jak się rozpocząć.

Przełączanie na zdrowsze kosmetyki nie musi być przytłaczające!

Z sprytnymi kampaniami marketingowymi i przytłaczającą ilością informacji i marek rzucane na konsumentów, często czują się pokonani, zanim próba wykonującej próby zdrowszej rutyny piękności.

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem podróży do kosmetyków naturalnych i organicznych, makijażu i pielęgnacji skóry, poniższa lista da ci Szybkie podsumowanie podstawowych "DOS i zakazów" Jeśli chodzi o znalezienie najzdrowszych kosmetyków, makijażu lub pielęgnacji skóry.

Kobieta stosuje lipgloss.

Robić:

 • Zrób to wolno!

  Rzym nie został zbudowany w jeden dzień, a twoja naturalna i ekologiczna kolekcja kosmetyczna też nie będzie!

  Wymiana starych produktów zajmie trochę czasu I ważne jest, aby być cierpliwy w trakcie procesu. Niezależnie od tego, czy zastępuje jeden produkt w tygodniu lub jeden produkt miesiąc, dotrzesz tam na czas!

 • Szukaj certyfikowanych logo

  Ponieważ jakakolwiek firma może technicznie oznaczać swoje produkty kosmetyczne jako "naturalne" lub "organiczne", jego Konieczność zlokalizowania poprawnego logo cofnąć te roszczenia.

  Czy to cruelty-free Skaczący Bunny, PETA, logo wegańskie wegańskie społeczeństwo, Uszczelka organiczna USDA lub europejski ECOCERT dla produktów naturalnych, niezależne Certyfikaty posiadają wartość w branży kosmetycznej i są warte czasu na zbadanie.

 • Znajdź ulubioną markę (lub dwie!)

  Tak jak wszyscy mamy ulubionego sklepu z kawą lub sklepem odzieżowym, który nigdy nas nie pozwala, ważne jest Znajdź swoje niezawodne naturalne i ekologiczne marki kosmetyczne, które zawsze możesz wracać. Będą to marki, z którymi intensywnie badałeś, eksperymentować, oraz że znasz stać się standardami etycznymi i moralnymi, których szukasz.

 • Zadawać pytania

  Trzymaj ciekawski sposób myślenia i wziąć etykiety marketingowe i opakowania z ziarnem soli. Jeśli chodzi o kosmetyki, Wszystko nie zawsze jest tym, czego się wydaje. Na przykład butelka, która mówi "Zawiera naturalne składniki" może być ekscytujące na pierwszy rzut oka, ale po dalszym dochodzeniu może okazać się posiadać małą lub żadną rzeczywistą wartość.

 • Eksperyment z nowymi produktami

  Po założeniu twojej bazy, Nie bój się rozgałęzić i wypróbować nowych produktów naturalnych i ekologicznych. Niezależnie od tego, czy jest to naturalny tusz do rzęs, który zachowuje online lub szampon organiczny, natkniesz się na rynku naturalnego spożywczego, proces powinien być zabawny i prawdopodobnie odkryjesz wspaniałe, niedrogie dodatki do swojej kolekcji!

 • Pobierz pomocne aplikacje.

  Ściągnij Aplikacje "Czyste kosmetyki" Jak na przykład Thinkdirty., gdzie można wyszukać lub skanować przedmiot, aby uzyskać ocenę zdrowotną 1-10 na podstawie składników, specyficznie ukierunkowanych na rakoterogenów i alergennych podrażników skóry.
 • Sprawdź wiarygodne zasoby online

  Istnieje tak wiele wiarygodnych zasobów, aby zwrócić się do nauki o makijażu naturalnym i ekologicznym, kosmetykach i pielęgnacji skóry. Niektóre wspaniałe miejsca do rozpoczęcia obejmują Strona internetowa PETA., kampania dla bezpiecznych kosmetyków, zwłaszcza "Chemikalia związane z problemami" Lista i baza danych online Powierzchowny.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z markami i producentami

  Wszyscy usłyszeliśmy wiekowe powiedzenie: "Jeśli chcesz czegoś zrobić dobrze, musisz to zrobić sam!" W naszym cyfrowym świecie jest łatwiej niż kiedykolwiek dotrzeć do firm i producentów kosmetyków bezpośrednio z twoimi pytaniami, komentarzami i obawami.

  Jeśli coś wyróżnia się lub odczuwa, nie wahaj się zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail. Wraz z rosnącym wpływem i mocą mediów społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, istnieje wysoki procent, że Twoje obawy będą ważne dla tych marek.
 • Podziel się swoją wiedzą

  Jeśli przełączanie się na naturalną, ekologiczną procedurę piękności ma cudownie usunąć trądzik lub poprawił ogólny zdrowie w jakikolwiek sposób, Niech inni entuzjaści piękna wiedzą!

  Udostępnianie swojej nowej wiedzy na ten temat może pomóc rzucić światło w kwestiach wielu osób jest w dużej mierze nieświadomi i może pomóc poprawić życie innych. Niezależnie od tego, czy zajmuje się mediami społecznościowymi, na blogu, na stole śniadaniowym lub przez organizacje non-profit, Twoje doświadczenia i wiedza są prezentem do dzielenia się!

  Jeśli masz ulubioną markę, która nie jest jeszcze naturalna ani organiczna, należy skontaktować się z nimi i zachęć ich do poruszania się w tym kierunku!
 • Podekscytować się!

Przełączając na naturalny i organiczny makijaż, kosmetyki i pielęgnacja skóry, Robisz świetną przysługę dla twojego ciała. Nie tylko to, ale pomijasz również w zachowaniu środowiska i zmniejszenia okrucieństwa zwierząt w przemyśle kosmeutycznym. Bądź dumny ze swoich zdrowych wyborów i ciesz się wieloma korzyściami!

  Kobieta kosmetyki zakupy

  Nie:

  • Bądź pesymistą

   Znalezienie naszego, że twoja ulubiona podstawa jest pełna potencjalnie rakotwórczych składników lub że twoja najlepsza szminka zawiera ślady ołowiu, może być bardzo frustrujące. Jego naturalny, by czuć się zawieść Dzięki markom byłeś lojalny i że wierzyłeś, że masz na myśli twoje najlepsze interesy. Nie powinno to jednak być powodem, aby stać się pesymistycznie lub wstyd innych, którzy korzystają z tych produktów. Podróż w kierunku naturalnych, organicznych produktów jest inny dla każdej osoby!

  • Wierz wszystko, co czytasz

   Jak wspomnieliśmy, nie wszystkie etykiety tworzone w równym stopniu! Podejdź do każdego produktu z otwartym umysłem i trochę zdrową ostrożność.

  • Zapomnij o swoich paznokciach

   Produkty i zabiegi paznokci są często pozostawione przy drodze, ale faktycznie zawierają niektóre z najbardziej potężnych środków chemicznych. Pamiętaj, aby dodać lakier do paznokci i innych zabiegów do paznokci do listy rozważań podczas przejścia do produktów naturalnych i ekologicznych.

  • Wyrzucić produkty bez naturalnego lub organicznego logo

   Firmy czasami mogą nie uwzględniać certyfikowanych logo na wszystkich swoich produktach. Dlatego, jeśli myślałeś, że produkt był naturalny lub organiczny, ale nie widzisz oficjalnego logo na butelce, Nie Wrzucaj go jeszcze!Nadal jest szansa, że ​​może mieć jeden, ale nie został włączony do opakowania. Kontaktowanie się z producentem bezpośrednio do dalszych wyjaśnień może być potrzebny w takich przypadkach.

  • Mylić "naturalne", "organiczne," "weganin" i cruelty-free”

   Wierzcie, czy nie, każdy z tych warunków ma inne znaczenie i niekoniecznie gwarantuje drugiego. Każdy termin ma również własny zestaw możliwych certyfikatów. Na przykład "organiczny" produkt jest z definicji "naturalny", ale "naturalny" produkt niekoniecznie może być certyfikowany "organiczny".

  • Rzuć wszystko na raz

   Zacznij od produkty, których używasz najbardziej i produkty, których używasz codziennie. Będą to produkty, które obecnie mają największy wpływ na ogólne zdrowie.

  • Poddać się!

   Nie musisz przestać stosować makijaż i produktów kosmetycznych i całkowicie naturalnie naturalnie. Wysokiej jakości, niedrogie kosmetyki naturalne i organiczne istnieją I istnieje wiele fantastycznych marek, którzy sprawili, że ich misja do wyeliminowania szkodliwych substancji chemicznych i toksyn z ich produktów. Właśnie trwa trochę badań i eksperymentowania, aby znaleźć idealne opcje dla swojego stylu życia.

  • Kupuj wszelkie produkty zawierające niebezpieczny składnik, takich jak parabens, siarczany, aluminium, fltalany lub smoła węglowa

   To były uważane za najbardziej niebezpieczne i są w większości zakazane w UE do użytku w produktach opieki osobistej. (Szukaj składniki kosmetyczne zakazane w UE nadal używane w nas)

  Butelki kosmetyczne z ziołami

  Czytaj więcej

  Kampania dla bezpiecznych kosmetyków: Chemikalia troski
  Bazy danych skindepów EWG
  3 Aplikacje do sprawdzania produktu Ingredients W żywności, urody i środkach czyszczących

  Recent Posts