Torba na zakupy

🇬🇧 Made in the w Wielkiej Brytanii - Worldwide Dostawa 🌎

Naturalna, nieskomplikowana pielęgnacja skóry, która działa. Wegańska, bez okrucieństwa i bezproblemowa.

👋 Hej z Freddie i Emily!
Wierzymy, że kiedy jesteś dobry dla skóry i odżywiaj go najlepszymi składnikami natury, twoja skóra zwróci przysługę i będzie dobra do ciebie. Brzmi uczciwy, prawda?

Zastraszony przez Bapting Mumbo Jumbo i sfrustrowany przez ukryte toksyny i wątpliwe składniki, zdecydowaliśmy, że musieliśmy być mniej skomplikowana ścieżka do zdrowej, szczęśliwej i świecącej skóry.

Zostaliśmy zainspirowani do zmiany tępy do zachwycającej, ponieważ dlaczego nie może opiekować się swoją skórą?!

Poszliśmy na dziką podróż, aby stworzyć skuteczne, łatwe do zrozumienia w 100% wegańskie & Produkty bez okrucieństwa zapakowane z botanicami ekologicznymi ze skórą. I wystarczająco delikatny, by nie zdenerwować nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Nasze preparaty oparte na roślinach łączą alfabet witamin, minerały i przeciwutleniaczy niezbędne do optymalizacji zdrowia i witalności skóry. Zostali zaprojektowani do de-stresu i uproszczenia rutyny czystej piękności, zapewniając rozjarzone wyniki, które pomogą Ci czuć jak najlepiej.

Pielęgnacja pielęgnacyjna powinna być relaksującą częścią codziennej rutyny samoopieki, bez zmartwienia małżeństw ukrywających się w twoich produktach.

Koncentrujemy się na czystych i bezpiecznych składnikach z Matki Ziemi i nigdy nie obejmują potencjalnie szkodliwych toksyn lub chemikaliów w żadnym z naszych produktów.

Brak parabenów, siarczanów, ftalanów, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, sztucznego zapachu, ropy naftowej lub triclocarban.

Wykonane z grupą miłości w Wielkiej Brytanii, nasze produkty postępują zgodnie ze sztywnymi normami UE dla zdrowia i bezpieczeństwa, gdzie zakazano ponad 1300 toksyn i wątpliwych substancji chemicznych.

Marzymy o przemyśle kosmeci bez osądu, gdzie po twojej błogości i znalezienie tego, co działa dla ciebie, jest normą. Wierzymy, że obejmując swoje naturalne piękno, a wygląda świetnie i czując, że twoje najlepsze powinno istnieć ręcznie.

Staramy się opuścić świat lepszym miejscem niż go znaleźliśmy. Do nas oznacza to sadzenie drzewa do każdego zlecenia emisji emisji węgla, stosując opakowania do recyklingu o niskiej odpadach i pozostały jak najbardziej świadomy dla środowiska w naszych praktykach biznesowych.

Przytomny Kosmetyki

Żaden z naszych składników nigdy nie będzie zawierał produktów ubocznych zwierząt.

Gwarantowane, aby nigdy nie obejmować testów na zwierzętach w żadnym momencie produkcji.

Zawsze formułowany bez znanych chemikaliów lub znanych toksyn.