Torba na zakupy

🇬🇧 Made in the w Wielkiej Brytanii - Worldwide Dostawa 🌎

Twój wynik skóry wynosi 54/100.

😌 Jest to oceniane jako „średnia”

Spróbuj wykonać te proste kroki, aby pomóc skórze naturalnie świecić:

  1. Twoja skóra jest 64 procent wody! Aby upewnić się, że pozostanie nawodniony, spróbuj pić Do 9 szklanek wody dziennie, aby pomóc sobie dać sobie świecące cerę.
  2. Dermatologowie zalecają złuszczanie dwa do trzy razy w tygodniu z delikatnym exfoliator.
  3. Możesz jeść do zdrowszej skóry, jedząc Pięć części owoców i warzyw codzienny.
  4. Beauty Sen faktycznie istnieje! Dostać przynajmniej 7 godzin wysokiej jakości snu za noc, co pozwoli na naprawę i odzyskanie skóry.


✨ Top Skincare Wskazówka, aby pomóc przekształcić skórę:

TRY Przełączanie na naturalną, toksynową rutynę pielęgnacji skóry!

Czy wiesz, że zastosujesz się do 126 Ingredients do twojej skóry codziennie?

 
Do 60% tego, co włożyliśmy na naszą skórę, jest w pełni wchłaniany przez skórę. Jeśli którykolwiek z kosmetyków, których używasz, zawiera szkodliwy sztuczny Ingredients (np. parabens, toksyny) Może to umieścić niepotrzebne obciążenie na skórze i system detoksykacji organizmu.

Ważne jest, aby spróbować wybrać pielęgnację pielęgnacyjną, która jest jak najbardziej bogata w naturalny i składnik odżywczy, co jest łagodne na skórze i zapewnia wychowanie, że Twoja skóra musi naturalnie świecić!

WildMint to brytyjska marka skincare, która jest w misji, aby skutecznie naturalny, wegański, bez okrucieństwa & Niech wolny od pielęgnacji pielęgnacyjnych dla wszystkich!

Jeśli jesteś zainteresowany upewnienie się, że procedura pielęgnacji pielęgnacji jest czysta i bezpieczna przed dziewczyną, przeczytaj naszą Top 10 Toksyczna pielęgnacja skincare Ingredients unikać.